hizmet Yeni Orijinal IC Çip Entegre Devresi XC7K410T -L2FFG900E XC7K410T-L2FFG900E

June 12, 2023
son şirket davası hakkında hizmet Yeni Orijinal IC Çip Entegre Devresi XC7K410T -L2FFG900E XC7K410T-L2FFG900E

Bileşen tedarik çözümü sağlayıcısı

Shang Want Information Technology, kapsamlı elektronik bileşen tedarik çözümleri sağlamak için tüketici elektroniği, iletişim ağları, endüstriyel kontrol, enstrümantasyon, yeni enerji, tıbbi ekipman ve diğer birçok elektronik endüstrisi için elektronik bileşenler şirketinin profesyonel bir distribütörüdür.

Shang Xiang Bilgi Teknolojisi, 2012 yılında Shenzhen'de kuruldu. Kuruluşundan bu yana şirket, şirket yönetim sürecini sürekli olarak standartlaştırdı, sistem yönetimi için profesyonel elektronik bileşen yönetim sistemini kullandı ve şirketin uluslararası ticarette rekabet avantajını tam olarak gösterdi.Tedarik ve lojistik merkezi, küresel satın alma kanallarına aşina, zengin profesyonel deneyime sahip Hong Kong'da kurulmuştur.Mükemmel bir pazar tedarik zinciri yönetim sistemi kurulmuştur.Şirket, on binlerce müşteriye kaliteli hizmet sunmaya kendini adamış genç ve dinamik bir pazarlama ekibine sahiptir.

Hala bilgi teknolojisinin "önce dürüstlük, önce kalite" iş felsefesine, müşteri odaklı, müşterilere aktif hizmet, özel ve sorumlu hizmet ruhu, olumlu ve çalışkan çalışma tutumuna bağlı kalmasını, müşterilerin çoğunluğu tarafından tamamen onaylanmasını ve desteklenmesini istiyor. Müşteri gelişiminin temelinde kendi gelişimini elde etmek, amacımız müşterilerimizin en memnun tedarikçilerinden biri olmaktır.