Shenzhen Carn Technology Co., Ltd.

  • Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, Şirket ticaret
No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 5000000-20000000
Yıl kurulan 2010
İhracat p.c < 10%

Giriş

stokta tüm orijinal ve yeni

Bir dizi ünlü elektronik entegre devre ve elektronik komponent üreticisi yetkili distribütör şirketi kalite, itibar ve gelişme ile hayatta kalmak için kurulmuştur.Müşterilere uygun fiyatlarla geri vermek, tercih edilen müşteriler için güvenilir bir tedarikçi olarak sektörde öne çıkmamızı sağlar.Müşterilerimizin desteğiyle, IC pazarındaki şiddetli rekabette şirket yenilik ve gelişmeye devam ediyor ve elektronik endüstrisinde yüksek bir itibara sahip.Şirketimizin 500'den fazla sabit alıcısı bulunmaktadır.Size "kalp" için eksiksiz hizmet yelpazesi için "çekirdek" sağlayacağız.Elektronik endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmak için yerli ve yabancı tedarikçiler, distribütörler ve üreticiler ile içtenlikle işbirliği yapıyoruz.

献.Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shenzhen Carn Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Geçmiş

Shenzhen carnTechnology Co., Ltd., 2005 yılından beri elektronik bileşen dağıtımında uzmanlaşmıştır ve dünyanın önde gelen yarı iletken ve elektronik bileşen distribütörlerinden biridir.Tamamı üreticilerden veya yetkili bayilerden aktif, pasif, elektromekanik bileşenler ve depolama ürünleri dahil olmak üzere en eksiksiz ürün yelpazesini sunuyoruz.

 

Şirket, OEM ve EMS müşterilerinin dünya çapındaki tüm müşterilere en son teknolojiyi sağlamasına yardımcı olur.Bağımsız bir distribütör olarak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi farklı sektör segmentine ürün sağlamayı taahhüt ediyoruz: Otomotiv, kişisel bilgi işlem ve depolama, beyaz eşya, Endüstriyel, aydınlatma, mobil/kablosuz, telekomünikasyon, sağlık, akıllı teknoloji, tüketici elektroniği, İnternet Şeyler vb.

 

Şirket, yakın işbirliğini sürdürmek için büyük bir yerli ve yabancı satış ağına ve istikrarlı tedarik kanallarına ve dünya çapında güvenilir tedarikçilere sahiptir.Aynı zamanda, şirket, ürünlerin kalitesini sağlamak için sıkı tedarikçi seçim standartlarına sahiptir.Şirket, OEM, EMS ve dağıtım ortaklarımıza maliyet azaltma (PPV) sağlamak için geniş bir nitelikli tedarik kanalları ağını aktif olarak geliştirmekte ve kullanmaktadır.

 

Şirketin yetenekli emtia analistleri ve satın alma ekibi, müşterilerin malzeme listelerini hızlı bir şekilde analiz etmek ve potansiyel maliyet tasarrufu fırsatlarını belirlemek için benzersiz araçlarımızdan ve stratejik tedarik ortaklıklarımızdan yararlanır.

Profesyonel bir karma distribütör olarak şirket, "en iyi sürekli teslimat yeteneği", "en iyi parti esnekliği", "en iyi teslimat hızı", "dürüstlük kurumsal Blue Dot Ödülü" ve diğer ödülleri kazandı!

 

Şu anda, tüm dünyadaki satış ağımız, istediğiniz zaman beş yıldızlı hizmetimizin keyfini çıkarabilirsiniz!

Hizmet

Shenzhen Carn Technology Co, Ltd Ürünlerimiz dünya çapında iletişim, güvenlik izleme, tıbbi ekipman, akıllı ulaşım, bilgi güvenliği, askeri, havacılık ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Birinci sınıf tedarik kanallarımız var.XILINX, ALTERA ve ADI,TI,ON,ST,NXP,INFINEON,MICROCHIP,MAXIM,CYPRESS,MICRON gibi bazı sıcak markalar için tam stoklara sahibiz. Ayrıca yerli ünlü marka Gaoyun & için ajan olarak hareket ediyoruz. Ziguangtongchuang, FPGA'ların değiştirilmesi için çözümler sunmaya ve tasarlamaya odaklanıyor.Aynı zamanda firmamız, özellikle gömülü endüstride yerli lider çözüm ve tasarım firmaları ile de işbirliği yapmaktadır.Avantajlarımızı paylaşarak müşterilerimizin teknoloji geliştirme ve endüstri uygulamasını iyileştirmelerine yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimiz ayrıca askeri, sanayi, iletişim vb. alanlarda da kullanılabilir.XILINX & ALTERA yongalarının tam stoğuna sahibiz ve bu sıcak marka ADI,TI,ON,ST,NXP,INFINEON,MICROCHIP,MAXIM,CYPRESS,MICRON için de biraz stokumuz var.Müşterilerimize sürekli premium tedarik garantisi vereceğiz.

 

FPGA programlanabilir mantık yongalarının dağıtımında uzmanlaşmış bir şirket olarak, en başından itibaren eksiksiz bir kalite kontrol prosedürümüz var.Müşterilerimize her zaman rekabetçi fiyatla en iyi kaliteyi garanti edeceğiz.Keşke yakın gelecekte işbirliği yapıp kazan-kazan işi yapabilseydik!China Shenzhen Atnj Communication Technology Co., Ltd. company profile 7

Ekibimiz

Satış Ekibi

Tipik Çinli LED ekran üreticiniz değiliz.Son derece kendini işine adamış satış ekibimiz, müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu kadar ileri gitmekten asla çekinmedi.İşlerinin veya sektörlerinin boyutu ne olursa olsun müşterilerimize aynı sadakat ve bağlılıkla davranırız.

Kalite Ekibi: 质量把控团队

• Hammaddeden üretime ve teslimata kadar kalite denetimi.

• Niteliksiz ürünlerin müşteriye akmasını önlemek için profesyonel kalite kontrol elemanı.

• Hammadde, üretim ve teslimat için sıkı denetim.

• Kalite laboratuvarında eksiksiz ekipman serisi.

• ISO 9001:2008 sistemini kesinlikle takip edin.

• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite düzeyi arayışı.

• ISO 9001:2008 sistemini kesinlikle takip edin.

• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite düzeyi arayışı.

Ar-Ge Ekibi: 研发团队

• 32 Üye Ar-Ge için yıllık satışların %4'ü

• Ekip: Verimli ve yetkin bir uzmanlık ekibi oluşturun.

• Ürünler : Pratik ve estetiğin, teknoloji ve sanatın birleşimi.

• Teknoloji : 3 yıl içinde patentli led ekran kontrol sistemi geliştirin.

• Patent : Derinden gelişen uluslararası pazarda uluslararası buluş tasarımı için kimlik doğrulamayı vurgulayın.

Mesaj bırakın